Zapraszamy Cię do świata stylowego wyposażenia
kuchni i jadalni. Zainspiruj się i spraw, by Twój dom oszałamiał
znakomitym smakiem – nie tylko potraw...

Zapisz się do newslettera i już dziś odbierz prezent na zakupy.

Dowiaduj się o nowościach i atrakcyjnych promocjach jako pierwszy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłki wiadomości typu Newsletter oraz potwierdzam, iż zapoznałam/em się z Informacjami dla subskrybentów usługi Newsletter oraz Polityką prywatności.

INFORMACJE OGÓLNE:

Usługa Newsletter świadczona za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail umożliwia wszystkim osobom, które wyraziły na to zgodę, automatyczne otrzymywanie od BBK S.A. wiadomości typu Newsletter zawierających informacje o:

  • Aktualnych promocjach, wyprzedażach, kolekcjach i innych okazjach,
  • Aktualnych wydarzeniach, nowościach i konkursach,
  • Akcjach promocyjnych tylko dla subskrybentów,
  • Innych wydarzeniach związanych z działalnością sklepu.
Korzystanie z usługi Newsletter jest bezterminowe i dobrowolne.
Każda osoba, która wyraziła zgodę na otrzymywanie Newslettera może w dowolnym momencie zrezygnować z usługi.
Administratorem danych osobowych w postaci podanego adresu e-mail jest BBK S.A. z siedzibą w Kowalach, ul. Magnacka 15A, 80-180 Kowale. Dane osobowe przetwarzane będą przez BBK S.A. wyłącznie w celu realizacji usługi Newsletter. Bez odrębnej zgody powyższe dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Subskrybentowi przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwa realizacja celu o którym mowa powyżej.

ZAPISY NA NEWSLETTER:

Usługa świadczona jest wyłącznie zapisanym osobom.
Przed zapisem na Newsletter należy:

  • zapoznać się z "Informacjami dla subskrybentów usługi Newsletter".
  • wpisać swój adres e-mail. Ujawnianie adresów e-mail osób, które nie należą do osób dokonujących rejestracji jest zabronione,
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie na swoją skrzynkę mailową wiadomości typu Newsletter i potwierdzić fakt zapoznania się z "Informacją dla subskrybentów usługi Newsletter" klikając na checkbox znajdujący się obok akceptowanej treści,
  • kliknąć przycisk "Zapisz" - na podany adres e-mail zostanie wówczas wysłana wiadomość zawierająca link do procesu weryfikującego żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy usługi Newsletter,
  • kliknąć na otrzymany w procesie rejestracji link aktywacyjny weryfikujący żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy subskrybentów usługi "Newsletter".

REZYGNACJA Z USŁUGI "NEWSLETTER":

W treści każdej wiadomości e-mail stanowiącej Newsletter zamieszczana jest informacja o możliwości rezygnacji z otrzymywania wiadomości typu Newsletter.
W celu usunięcia adresu e-mail z listy subskrybentów należy kliknąć w zamieszczony w wiadomości e-mail odnośnik, a następnie potwierdzić chęć rezygnacji z subskrypcji Newslettera.